Kalite Politikamız

      Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

      Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız... 

     

Devamını Oku

Daha iyiye ulaşmak için, işimizi eleştirin!

Daha sağlam, daha kaliteli ve daha akılcı işler yapabilmek için sizin görüşlerinize ihtiyacımız var...

Bize Yazın...
 

         1991 yılında kurularak ticari faaliyetlerine başlayan firmamız; Günümüze kadar gelen süreçte, taahhüt  ettiği her türlü projenin  imalat  ve uygulamalarını  eksiksiz tamamlamanın  verdiği  gururla, faaliyet alanlarındaki başarı grafiğini  artırarak devam ettirmektedir.Firmamızın kurulduğu  günden  günümüze  en büyük referansı, müşteri memnuniyeti,en büyük sermayesi  ise güven olmuştur. Daima çağın gereksinimleri olan  teknolojileri üretim ve uygulamalarında  takip eden firmamız çözüm ortakları ile yaptığı ticari  faaliyetlerinde;  müşteri  odaklı bir ticaret anlayışını  benimsemiştir.

         Firmamız;  İhtiyaç doğrultusunda teknik ve ekonomik projeler oluşturarak, müşteri ve kurumlara özel detay çözümler  sunmaktadır. Kalıcılık  ve süreklilik ilkesi  firmamızın  benimsediği  temel felsefedir.VONA MÜH.DIŞ TİC.LTD. ŞTİ. satış öncesi verdiği her türlü teknik desteği, satış sonrasında verdiği hizmet ve garanti  ile devam ettirerek , müşteri ile arasında interaktif ve profesyonel bir bağ oluşturmaktadır. Amaç;daha çok satış değil; müşterilerine en hızlı  ve en doğru çözümü sunmaktır. 

                                           

                                                                                                                                                                                 SAYGILARIMIZLA ;

 

          

 

Bunları biz yaptık
  • NERGİZ KABLO FABRİKA
  • NİZAM ÜNLÜ SAHİL SİTESİ
  • FİLSAN FİLTRE
  • ENGELLİ OKULU İNŞAATI
  • FMV IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT DEKORASYON
  • RAMZEY MOTOR / TEPEÖREN
  • DEMTUR İNŞAAT / HALİÇ
  • Massey Ferguson Lojistik merkezi / GEBZE
  • Yalçın Sabancı yalısı / KANDİLLİ